Kategorie

Damskie i dziecięce kolekcje ubrań – sklep Tattera

TATTERA to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Importujemy i dystrybuujemy markową odzież włoską takich firm jak: Rinascimento, Please, Imperial, Gil Santucci, Just-R, Babylon, Mary C, Roberta Biagi, Rossodiseira, Mangano, Ovye By Christina Lucci, Northland, Anna Biagini, Kontatto, Please, W Les Femmes oraz polską.

 kolekcje ubrań z naszej oferty wyróżniają oryginalność i wysoka jakość. Towar dostępny w sklepie sprowadzany jest w pojedynczych egzemplarzach, co jest gwarancją wyjątkowego i oryginalnego wyglądu. Niepowtarzalność z pewnością jest niepodważalną zaletą w dzisiejszych przepełnionych masową produkcją czasach.

W naszym asortymencie znaleźć można zarówno eleganckie sukienki , tuniki, bluzki, jak też bluzy dresowe Imperial oraz inną odzież z Włoch, którą wyróżnia nieprzeciętność i wysoka jakość. Oferta została rozszerzona również o gustowne dodatki, galanterię, biżuterię , buty oraz odzież dziecięcą.

Najwyższą wartością, przyświecającą firmie TATTERA jest jakość i oryginalność. Odzież sprzedawana na naszych aukcjach jest zgodna z najnowszymi trendami obowiązującymi zarówno w modzie włoskiej, jak i światowej. Dzięki wygodnym tunikom, eleganckim bluzkom, pięknym sukienkom włoskich firm, w każdej sytuacji, w każdym towarzystwie, będziesz błyszczeć jak diament, który TATTERA oszlifuje z doskonałością jubilera.